Sklepní hospodářství

Přehled operací

Mějte přehled o vykonaných operacích, zásazích a pohybech vína během celého výrobního cyklu.

Evidence rozborů

Mějte přehled o rozborech jednotlivých vín. Sami si volíte jaké rozbory chcete u jednotlivých šarží sledovat.

Všechny informace pod jednou střechou

Všechny informace o každé šarži na jednom místě. Informace o původu hroznů, přívlastku, evidenčního čísla SZPI či označení tanků ve kterých se aktuálně víno nachází naleznete v pravém panelu šarže.

Vinohradnictví

Sledování pracovních výkonů

Porovnejte kolik času strávíte prací na jednotlivých parcelách. Mějte přehled o tom kolik času každoročně trávíte řezem či zelenými pracemi.

Přehled postřiků

Stačí vybrat termín, označit ošetřované parcely a zvolit jaké postřiky použít. Automaticky vypočítáme cenu postřiku, zaznamenáme množství obdržených chemikálií pro každou parcelu a vše promítneme do nákladů na kilogram výsledného hroznu.

Analýza sklizně

Dokážeme počítat výnos jednotlivých parcel, porovnávat ho s předchozími lety i schraňovat informace o analytikách jednotlivých sklizní.

feature3

Finanční přehledy

Víte kolik vás stojí produkce z jednotlivých parcel? Pro srovnávání používáme metriku nákladu na hektar, ale snadno uvidíte i celkové náklady a srovnání s předchozími lety. Počítá se s cenou za práci, mechanizaci i postřiky.

feature2

Počasí pro vinohradníky

Vybrali jsme nejdůležitější části předpovědi počasí. Podívejte se jaká je šance, že v následujících hodinách bude pršet či jak se bude vyvíjet teplota.

Připojte svou meterologickou stanici a sledujte množství srážek, celkových teplot a porovnávejte je s historickými daty.

feature3

Nepotřebujete nic instalovat

Vitipad není potřeba instalovat. Podobně jako internetové bankovnictví jsou veškerá data uložena na našich serverech, ke kterým se připojujete za pomocí šifrovaného spojení. K vašim datům se připojíte z libovolného počítače či mobilního telefonu, klidně uprostřed vinohradu.

My se za vás postaráme o pravidelné zálohování dat, instalaci nových verzí a veškerou údržbu.

Přijedeme, ukážeme

Rádi vám ukážeme, co náš systém umí. Přijedeme k vám na provozovnu či se můžete stavit u nás v kanceláři. Vše vysvětlíme, provedeme prvotní nastavení i nahrajeme vaše historické data.

Vyzkoušet zdarma

Máte více dotazů?

Volejte na 728 833 454
nebo pište na dfilip@vialtek.com